برند ایتالیایی ایمرگاز IMMERGAS

برند ایتالیایی ایمرگاز IMMERGAS

فعالیت نمایندگی برند ایتالیایی ایمرگاز IMMERGAS از سال 1388 شروع شده است و تابه امروز بصورت انحصاری فعال میباشد.

قبل از ادامه ی معرفی برند ایمرگاز توصیه میشود تیزر شرکت را مشاهده کنید :

تاریخچه

از سال 93 نصب دیگ های چگالشی برای اولین بار در استان قزوین توسط مجموعه صنعتی محمدزاده انجام شد و تاکنون موتورخانه های بسیاری انجام و تحویل کارفرمایان عزیز شده است.همچنین در راستای مصرف بهینه ی انرژی میتوان این دیگ ها را با آبگرمکن های خورشیدی نصب و راه اندازی کرد وبا این روش تا 40% در مصرف گاز صرفه جویی کرد.

گازهای مضر خروجی از دیگ های چگالشی به دلیل احتراق کامل به حداقل ممکن میرسد و میتوان گفت که تقریبا صفر است.در بسیاری از کشورهای تراز اول دنیا در صنعت ، استفاده از دیگ چگالشی اجباری میباشد.و آرزو داریم در کشور ما نیز جهت حفظ منابع طبیعی و محیط زیست با کمک علم و تکنولوژی کاهش تولید گازهای خطرناک را پیش رو داشته باشیم .

شرکت ایمرگس در سال ۱۹۶۴ برای طراحی و ساخت دیگ های بخار برای استفاده های خانگی تاسیس شد. برند ایتالیایی ایمرگاز immergas بیش از ۵۵ سال تجربه و بیش از ۷ میلیون بویلر نصب. از این رو شرکت Immergas یکی از شرکت های پیشرو در بخش گرمایش در ایتالیا و در چندین کشور اروپایی است.

توجه زیاد به صرفه جویی در انرژی و مصرف انرژی جایگزین، شرکت Immergas را به عنوان پیشرو در تولید فن آوری های نوآورانه در سطح جهانی معرفی نموده است. از طریق مرکز تحقیقاتی جدید، این شرکت بیشتر در طراحی سیستم های ترکیبی تکامل یافته سرمایه گذاری می کند و سیستم های کنترل الکترونیکی را که می توانند منبع انرژی مقرون به صرفه را از بین دیگ بخار، پمپ گرما، پانل های خورشیدی و سیستم فتوولتائیک، انتخاب کنند برای تولید گرما یا هوای سرد با کمترین میزان مصرف انرژی، طراحی و تولید می نماید.

در حال حاضر شرکت ایتالیایی ایمرگاز immergas واقع در شهر Brescello است که دارای کارخانه ای با مساحت بالغ بر ۵۶،۵۰۰ متر مربع است و به همین منظور این شرکت نزدیک به ۶۰۰ کارمند دارد که در بخشهای مختلف اجرایی مشغول به همکاری هستند.

شرکت صنعتی محمدزاده بابیش از 18سال تجربه در صنعت تاسیسات در خدمت شماست که در طی این مدت توانسته ایم با طراحی و اجرای پروژه های زیادی سهم کوچکی در آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم و برای ادامه ی این  مهم ، نیازمند کمک شما هستیم . 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *